Ako oslavujú známe tváre

Poznáte ich najskôr po hlase. Prihovárajú sa vám z popoludňajšej šou rádia Expres Domov s Dodom a Monou. Doda môžete aj častejšie vidieť  v televízii, pretože moderuje Teleráno TV Markíza. Prečítajte si, na akú párty si najradšej spomínajú.

Mona (Monika Zázrivcová):

Najlepšia párty je vždy tá, po ktorej netreba upratovať, to vie azda každá žena. Takže pochopiteľne aj moja naj bola tá, ktorá sa nekonala u mňa dMona Zazrivcovaoma a neorganizovala som ju. Bola to spontánna akcia, pri ktorej sme šli naozaj nádherným autom vo štvorici cez Nemecko až do Poľska k moru na festival. Už aj posádka bola vtipná, zloženie: Dodo, ja, Poliak a Austrálčan. Pamätám si, ako Austrálčan vložil do stroja zbrusu nový album Robyn a párty mohla začať. Dokonca sa rozbehla tak, že Poliak nám ukázal prekvapenie: maják, ktorý dal na strechu a tváril sa ako vládne vozidlo, čo šlo vyše 200 po nemeckej diaľnici. Boli sme mladí, ale pán Boh nás ochránil a nikto nás nezastavil a ani nám neodobrali rodné listy. Doteraz však máme spomienky na nezabudnuteľnú cestu plnú rýchlosti, skvelej hudby a aj trochu adrenalínu.


Dodo KurilakDodo (Jozef Kurilák):

Najlepšia párty je aj taká, na ktorej sa objavíte, ale nikto vás na ňu nepozýval. A vy vlastne ani neviete, že ste na súkromnej oslave. Stalo sa, že sme si to viacerí namierili do kozmickej reštaurácie nad Dunajom, kde práve prebiehala súkromná oslava. To sme ale netušili. Slečnu, ktorá mala na starosti guestlist a vítala hostí, som oslovil: „ Dobrý večer slečna, ešte sa tam zmestíme?“ A po jej úsmeve a reakcii „samozrejme“, sme už popíjali miešané drinky. No až pri vypýtaní si účtu sme s čašníkom na seba nechápavo civeli. Nakoniec nás ale od platenia „ukecal“ so šepotom: „Máte to zadarmo, len nikomu nič nepovedzte.“ A to bola zároveň jediná oslava, na ktorú som prišiel bez darčeka a oslávenca ani nepozdravil.


 

0 reakcií

Reagovať

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *